Hakkımızda

icon

2010 yılı Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Büşra PEKHAMARAT SARAÇ 2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans derecesi ile mezun olmuştur.

Av. Büşra PEKHAMARAT SARAÇ 2012 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı marka başvurularının yapılması, süreçlerinin takip edilmesi ile aktif olarak ilgilenmekte olup Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde Marka Vekili siciline de kayıtlıdır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

icon
victorid

Av. Büşra PEKHAMARAT SARAÇ 1987 yılında doğmuştur. 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi Klasik Türk Müziği Topluluğu'nda Organizayon komitesi başkanlığı, Toplum Gönülleri Topluluğunda üyelik yapmıştır. Mezun olmasının ardından Antalya'nın güçlü bir hukuk ofisinde stajını ve mesleğinin ilk 6 ayını tamamladıktan sonra 2012 yılından 2018 yılına kadar Turizm sektörünün öncüsü bir holding bünyesinde avukat olarak çalışmıştır. 2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalı'ndan Yüksek Lisans (tezli) derecesi ile mezun olmuştur. Yüksek lisans tez konusu "Türk Ticaret Hukuku'nda Haksız Rekabet Halleri ve Sonuçları" olup yüksek lisans eğitimi boyunca Türk Ticaret Hukuku ile Marka Hukuku alanlarında faaliyette bulunmuştur. 2018 yılında hukuk ofisini kurmuştur. 2013 yılı itibariyle aynı zamanda Marka Vekilliği'ne hak kazanmış olup ofisinde Yönetici Avukat olarak faaliyetini sürdürmektedir. Av. Büşra PEKHAMARAT SARAÇ halen Akdeniz Üniversitesi'nde Yapı Denetimi ile Anadolu Üniversitesi'nde Turizm İşletmeciliği eğitimi almaktadır. İki çocuk annesi olan PEKHAMARAT SARAÇ iyi derecede İngilizce, başlangıç Seviyesinde Rumence bilmektedir.

RAKAMLARLA BİZ

icon

Dava

Müvekkil

Tecrübeli Avukat